see on naljakas, et kunagi varem kui sügavamaid asju kuulasin, siis mõnitasin Raunot tema muusikamaitse pärast ja mõtisklesin selle üle, et kuidas saab nii, et ei kuula NORMAALSET muusikat, vaid mingit sülti ja discot ja ma ei tea mida ja nüüd olen ise Meie Mehe ja Niki suurim fänn ja tantsumusa kuulan ka kogu aeg.
No comments:
Post a Comment