Tuesday, December 2, 2008
puusaprotees
muud ei olegi öelda kui et:
Tere!Meeri-Liisil on tekkinud õpiraskused keemias.Vestelge ja tuleks ruttu järele vastata. Klassijuhataja
millised on meie tööd?:
ning muidugi palju õnne Britneyle sünnipäevaks.
1 comment:
Unknown
said...
signe on meil nii fotogeeniline ^^
03 December, 2008 21:40
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
signe on meil nii fotogeeniline ^^
Post a Comment