avastasin, et tunnen täiega puudust sellisest HILJA ÕHTUL, no pimedas 5 paiku, koolist koju tulemistest. see on imelik, aga samas on ju alati lahe olnud mingites kooli huviringides käia. ja täna pärast peotantsu pimedas ja vaikuses koju tulles oli see nii kuradi lahe ja meeeeeeldiv, et.. tuleks kohe veel. hehe. kolmapäeviti saabki seda ja varsti on iga päev tundide lõpus pime.
ja teiseks - kuidas saab olla geo eksamitund ka niiiiiiiiii NORM. ainult paar inimest ja pime klass projektori tõttu ja midagi nii erilist seal ei tee ka, aga samas on TUNTAV selle tunni kasu ja huvitav on seal olla ja arutleda ja võrreldes mingi ajalooga, kus meeleheitlikult kribame kaasamõtlemata konspekti on see nagu umbes.. no 1 geo, millest 20 min max midagi tegime aine asjus (enamik aega eksamijuhistega mässasime ja organiseerisime paljundamist) võrdub nii umbes 30 ajaloo tundi. tegelt ka.
ja pärast läksin teise tundi peotantsu, sest esimese tantsutunni ajal on see geo RE tund. ja peotants tuli meelde kui lahe on ja hullult kahetsen, et nii kaua pole käinud ja hästi lahe oli see, et akendest paistis juba pimedus, a aulas tore valgustus ja toredad inimesed (ning 1 uus liige, mis on hea) ja üldse nii hubane ja lahe. ja peotantsupoisid, need Rauno endise klassi omad, kes alguses olid haledamad kui me, on nüüd niiiii profid. ja mõlemad on ikka täitsa lahedad ka, avastasin. + veel valss on endiselt kõige raskem tants, aga natuke oskan ka ja ülilahe ikka. never ei puudu enam peotantsust ja never ei virise kui koolipäev on liiga pikk sedapidi et 5-6ni. kuskil 14-15 valges läbi saades on jah rõve, aga edasi on juba mõnus koolis olla. isegi järeltöödes pärast kella kolme on alati mõnzam kui tavatunnis ja eriti talve poole.
ja homme on koolivaba päev, sest läheme muidugi joonistusvõistlustele, sest keda muud sinna ikka saadetakse, kui mitte meid. või kui natuke ausam olla, siis kes teine ise tahab sinna minna kui mitte me.
No comments:
Post a Comment