vabatahtlikud olid ikka kohutavalt lahedad. kõik nad olidki vist Võru vanatehnikaklubi VÄNT liikmed. selline natuke vanem seltskond, aga hullud inimesed no!! kaks nooremat poissi oli ka, filmi peategelased. sellised õiged võrukad ja kui järele mõelda, siis ikka jubedalt sõbralikud ja toredad ja üks oli tõesti nii naljakalt häbelik, et täitsa lõpp. teised mehed seal rebisid kildu, et mine küsi tüdrukutelt telefoninumbrit jne jne sundisid seal peale, et mine küsi vähemalt nimed jne ja kui poiss midagi ka vastas selle lõõpimise peale, siis nii häbelikult ("mine küsi ise" - "ei noh, ega minul pole vaja, sul on" - "no siis ma pärast küsin sinult" :D), kuigi muidu oli suht tegija vend ja äge. aga kogu aeg suruti seda meiega tutvumise teemat peale, vahepeal juba keegi otsis meile ta kontaktid välja, kirjutas klubi eelarve lehele meile "MARTIN xxxxx 538608xx djmartin" hahhaha, aga sinna see leht jäi ka. igatahes lõpuks pandi meid ka sinna filmi kõrvalosadena sisse ehk siis mina omal soovil täiesti vait ja Kerli paar sõna ütles ka. sõitsime lihtsalt mosse tagaistmel, kihutasime poistega ringi, hahaha. "no lähme teeme paar tiiru siis :D". ühte poissi polnud autoski, vaid oli kaameramees tema asemel ja siis pärast monteeritakse nii, et sõitsime ikka mõlemaga koos. muigama paneb ikka see filmindus, kuigi kogu aeg olen teadnud, et asi nii käib. välivõtted ja see kihutamine oli üks asi, aga klubimajas sees, kui juba kõik need vanemad mehed ka sisse toodi miilitsate ja isadena, vot seal oli ikka tõeliselt äge! lihtsalt see osa filmist oli just eriti äge. täiesti suvalised vabatahtlikud, aga no selline anne!! ja niiii lahe, et nad tahavad ja viitsivad jne jne jne selliseid asju teha, lihtsalt tasuta ja heast südamest. hea, et on selliseid inimesi, nagu see Mati ka ütles, kui juba koju sõitsime. tegelikult muutus ka filmi sisu sellega natuke, et me seal auto tagaistmel olime - muutus jaoskonnas miilitsate jutt jne. isa tuli sõimas poega, et "noh said siis vähemalt tüdrukuid või (miks muidu autot varastada, eks). mina omal ajal sain jalgrattaga ka tüdrukuid!! panin tüdruku raami peale istuma ja." hahaha, aga jah, tahaks juba näha telekas kogu asja. lihtsalt meenuks kõik need näod ja no äge :) lubasime Kerliga sinna veel tagasi minna, et neil üritusele medõdesid vaja kiirabiautosse. hahahaha.
ka perverte oli seal ikka jalaga segada, hahaha, see perverdi teema on ikka väga südamelähedane. alates kohtumisest staardisainer Leo...-ga. kaks kõige aktiivsemat ja niisama tegijamat tüüpi seal võtetel olid samas ka suurimad perverdid. eriti tobe oli just alguses, no nii palju mõttetuid vasakule nalju ei tee isegi ükski 7. klassi poiss. lihtsalt IGA SÕNA kohe mingi vasakule naljaks. küsivad töövarjupäeva kohta, et kauaks te jääte siis nendega (ERR-i meestega)? Kerli - "eee.. ainult tänaseks...", küsija kohe - "täna seks, homme seks, ülehomme.." :D lihtsalt no IGA ASJAGA :D aga pärast osutusid isegi kohati väga asjalikeks inimeseks ja suurimal perverdil, kes kohe alguses rebis paar kildu ja näitas taskust durexi pakki "mul on neid ka" on endal tegelikult rase naine kodus :). hahahaha. nojah. küsisid meilt üldse igasugu asju ka kooli kohta ja mis see töövarjupäev on ja kas me koolis ei peaks olema ja kas kui teistel on homme, siis me ka ei lähe kooli jne jne. ja siis üks ütles, et peaks ikka kiituse kirjutama teie klassijuhatajale, ei, andke nr, ma helistan talle. ma ei poolda tegelt absoluutselt sellist õpetajale helistamisega lollitamist, aga seekord oli see nagu tõendi aseainena ka, et miks me siiski sel päeval puudusime ja see on ju oluline. ja mõtlesime, et no mis seal ikka, anname siis. too mees selline hull lolli jutu ajaja ka, võib-olla oli isegi natuke purjus ka, mõni seal oli kergelt, aga võib-olla ka mitte. vastu võttis hoopis klassijuhataja mees. see helistaja ütls et oih vale number vist, aga tuli välja, et ikka pole, ja mees ütles, et Hiie on koolis praegu, et kas saab midagi edasi öelda. see helistaja hakkas siis arutama üldse selle üle, miks Hiie mees võttis oma naise telefoni ära :D.. terve jutt oli täiega loll. see telefoni võtmise asi ei olnud tegelikult üldse vihaselt, aga lihtsalt hakkas seal pärima. ja siis seletas, et mina ja Kerli oleme praegu FILMIvõtetel. et me seal väga vajalikud ja meil ikka annet ja potentsiaali on jne. päris jura ajas ka ja ütles, et võtted kestavad homme ka veel, et me homme ka ei tule kooli. vb rääkis isegi sedasama öövõtete lolli juttu mis meilegi, ma ei mäleta, aga loodan et mitte ja arvatavasti tõesti mitte. veits sellist kahemõttelist teksti pani küll mõnda kohta vahele. ja ütles veel et tema käest saab infi sellelt nrilt, et sinna võib helistada. ma ei tea, mis saab, kui klassijuhataja tegelt ka tagasi helistas. see klassijussi mees kuulas kõik ilusti ära ja lubas edasi öelda, kirjutas meie nimedki üles. nagu juba ütlesin, siis Hiie küsis nagunii kohe, et kas kindel, et Signe ja Kerli, et äkki oli Meeri :)))) selle üle, et Kerli ka niisuguste kahtlaste asjadega seotud on, üllatus kindlasti. loodan, et mingeid probleeme meil sellest ei tule, tegelikult oli ka tagantjärele päris humoorikas kõne, kuigi tõesti ületab KÕIK varasemad nn margi täis tegemised klassijuhataja ees.
No comments:
Post a Comment