hakkan vist taas jälle igapäevaselt kokkama. viimasel ajal on maksimaalne kokkamine mingi suvaline dipikaste paprikaga või nagu täna fetajuustu-basiiliku külmkaste, mis on küll imeeeehea, sest ma fetat tegelt kusagil mujal ei oskagi kasutada (Caesari salat jah, aga seda ei viitsi) ja söön enamjaolt niisama, aga selles kastmes on ta nii heaaaa, AGA ka see nn toit on selline algeline ja ei midagi uut. kui õhtul trennist koju tulen ja keegi pole veel süüa teinud, siis koristan köögi taas ära ja hakkan ise toitu valmistama.
No comments:
Post a Comment