lasime koolist pärast kolmandat tundi jalga, kuigi pool eelmist nädalat juba niigi puudusin. eriti haige oli veel see, et käisime nende kooli uute õue-valvekaamerate monitori vaatamas ja kommenteerisime seal, et kui poppi paneme, siis klassijuhataja kohe näeb siit ja et alati vaatame kui Hiie tuleb siia ruumi ja siis jookseme kähku välisuksest välja, a nüüd ta hoopis näeb siit ruumist ära. jne jne jne ja siis vaatasime, et ups, Hiie on sealsamas kõrvalruumis paljundamas. VÄGA mark, ma ütleks. aasta margim asi. jääb vaid loota, et ta ei kuulnud.
No comments:
Post a Comment