Friday, November 27, 2009

shes got to love nobody

hoolimata, et verekeskuses manitseti, et mingit trenni ega muud pingutust samal päeval teha ei tohi, läksin sellegipoolest peotantsutrenni. seal õnneks väga hullu rahmeldamist nagunii ei ole. selle "päiksepoolses toas on soe" lauluga tuleb alati see ÕIGE selle trenni tunne peale, sest see on esimeste trennide laul ja lasti ka peol mitu korda, lisaks on ta üldse üks ilusaim laul ja samba jaoks ka parim.

edasi läksime Club Tallinnasse, sest ROLF ju ikkagi, mille peale Elisabeth ütles minge perseeeee, aga no seda enam hakkas lahe. see, et Rolf pidi tutvustama oma uut plaati, läks muidugi eriti hästi - kõik lood olid vanad või üldse mitte tema lood. haahaa. aga tegelt oli lahe ja Meeriliisiga täitus meil ammune soov, et Rolf tuleks lõpuks ometi Tartusse. hea, et lõpuks ära käis. kuigi oleks napilt Rolfi taustatantsijatelt (poisid jäid bussist maha, Rolf võttis siis Tartust mingid kaks pliksi sinna tantsima. yeah, right. neid busse ei käi ju ometigi iga poole tunni tagant : )) ) saapaga vastu nägu saanud 10 korda, haha.

sitakollsitt (1 year ago)
-2

Marked as spam

Reply | Spam

rolf nahui sa pead mingi homo olema muutu normaalseks oleksid lahe vend:S


muidu lahe, aga homo ja siis ikkagi ei ole lahe.



Tartu (ja ilmselt ka teiste linnade) juures on halb veel see, et öösel ei käi mitte mingeid busse. 00 ringis läheb viimane ja järgmine siis alles 5.30 paiku. võiks ju panna käima kasvõi ühe liini, mis sõidaks nn suure ringi läbi Tartu ja saaks ehk suure ajakuluga, aga vähemalt ohutumalt koju, kui jalutades kuskilt Ülejõelt Varikusse või kusagilt mujalt Raadile. minu tutvusringkonna minuvanustel inimestel pole küll kogu aeg 100.- taksoraha kuskilt võtta, aga bussipileti 8.-, 10.- või 16.- kr kraabiks ikkagi kokku ja ei usu, et MITTE KEEGI peale minu või Meeriliisi ei kasutaks öösel ühistransporti. kui tõesti on 5 tundi ühe päeva viimase ja järgmise esimese bussi vahel, siis oleks sõitjaid kindla peale ja saaks ju ajastada oma kellegi juurest või kuskilt mujalt äramineku täpselt nii, et saaks bussiga ära minna, mitte ei venitaks minekut võimalikult kaua, sest bussi nagunii ei tule ja lihtsalt lükkaks edasi seda jalutuskäiku läbi linna.

No comments: