Thursday, November 26, 2009

Käed üles ja king nurka! See ei ole võimalik!

käisin verd andmas. ja muuhulgas sain oma veregrupi teada - 0+. šoksi sain veel kingituseks ja mitte mingit teistsugust tunnet polnud pärast vereandmist ega nüüd. hiljem ilmselt hakkab halvem, aga lahe oli, lahedad tädid seal jne :)

No comments: