Sunday, November 8, 2009

quando quando quandoooo

käisime Meeriliisiga uues Lõunakeskuse versioonis shoppamas, et leida õhtuks midagi selga, kuigi eile juba käisin tsekkasin Lõunaka üle. aga oli vaja veel. ja täitsa saime omale pidulikud riided, mis oli lahe, sest ma tavaliselt küll vajadusel kohe ei leia, mida vaja. aga nüüd leidsin. nägin veel oma poolvenda seal ja see oli kuidagi nii nunnu seal tervituseks noogutada ja kähku jalga lasta, sest jooksu pealt korra aint nägingi ja oli kiiiiiiire.

Rewalia pidu õhtul oli TUUS. hubane, pidulik, glamuurne, sai süüa-juua haaahaaa kõige olulisem, sai peaaegu terve aeg tantsida, kuigi olgem ausad - seda me ei teinud, sest kõiki tantse lihtsalt ei oska. vähemalt mitte piisavalt hästi. enne peole minekut rääkisime veel naljaga, et jaaa purjus peaga seal küsime Martinilt ... jne ja kogu aeg see jutt, kuidas Martin ise seal purjus on jne. samas ise teadsime ju, et ega ikka ei ole küll. a kui seal juba ära minemas olime, siis Martin läks mööda ja tuli seal veel chattima, ise jumala jommis nägu ja tuikus seal seistes kergelt tahapoole, et "noh, tüdrukud, minek või. juba sai isu täis tantsitud või? ei tore, et tulite, jõulupeole ka ikka tulete jah, kui me korraldame? ( - muidugi tuleme.) nojah, teiega näeme siis vist.. teisipäeval! ärge siis puuduge, üks kord te juba puudusite (!!!!!!!!!)" haaahahah see oli minu arust kõige irwim. sest tegelt on suht savi kes puudub ja kui palju puudub ja üldiselt ei pane tähelegi, ma küll väga harva panen tähele, et kes konkreetselt puudub. a meid ikka märgatakse, kui ei ole :D midagi on kohe rühma juures puudu ma ütlen noh :D. meenutas veits Hiiet koolist, et peab juba puudumistõendeid näitama, haaahahahahaha.



















No comments: