Rewalia pidu õhtul oli TUUS. hubane, pidulik, glamuurne, sai süüa-juua haaahaaa kõige olulisem, sai peaaegu terve aeg tantsida, kuigi olgem ausad - seda me ei teinud, sest kõiki tantse lihtsalt ei oska. vähemalt mitte piisavalt hästi. enne peole minekut rääkisime veel naljaga, et jaaa purjus peaga seal küsime Martinilt ... jne ja kogu aeg see jutt, kuidas Martin ise seal purjus on jne. samas ise teadsime ju, et ega ikka ei ole küll. a kui seal juba ära minemas olime, siis Martin läks mööda ja tuli seal veel chattima, ise jumala jommis nägu ja tuikus seal seistes kergelt tahapoole, et "noh, tüdrukud, minek või. juba sai isu täis tantsitud või? ei tore, et tulite, jõulupeole ka ikka tulete jah, kui me korraldame? ( - muidugi tuleme.) nojah, teiega näeme siis vist.. teisipäeval! ärge siis puuduge, üks kord te juba puudusite (!!!!!!!!!)" haaahahah see oli minu arust kõige irwim. sest tegelt on suht savi kes puudub ja kui palju puudub ja üldiselt ei pane tähelegi, ma küll väga harva panen tähele, et kes konkreetselt puudub. a meid ikka märgatakse, kui ei ole :D midagi on kohe rühma juures puudu ma ütlen noh :D. meenutas veits Hiiet koolist, et peab juba puudumistõendeid näitama, haaahahahahaha.
No comments:
Post a Comment