Tuesday, January 19, 2010

kuule, teeme ühe väikse samba!

Martinile palju õnne ja sellega meenub kohe mure, et kes kes tuleks peotantsu. uue kursuse alguseks võiks ju lõpuks ometi normaalsed tantsupartnerid leida.

No comments: