saime Kairiga kokku ja käisime linnas istumas. nii hull külm on, et kõik tänavad ja söögikohad on täiesti inimtühjad. ja Ruunipizzas pandi koogi juurde 2 jäätisepalli mitte 1 nagu eelmine kord, nii et lisasime kohe 3 head sissekannet külalisteraamatusse koos nõuannetega, kuidas sinna kuulsaid kliente meelitada jne. igal pool sees istuda on lahe, aga nii hull külm on väljas, et korrakski õue minna on suurim lollus. juba bussi peale jalutades külmub surnuks ja meie saime veel mingisuguselegi bussile, aga Meeriliis läks JALA koju. õudne.
No comments:
Post a Comment