kitsed Tamme pst-lt:
Monday, January 4, 2010
registreeturid
kui süüa tegin, helistas mulle Aili. soovis head uut aastat ja ütles, et Anja oli talle juba 1. jaanuaril kirja saatnud, et Aili teataks, kes suvel Soome tulevad. et tal juba kõik ära arvestatud, et 47 ukrainlast, 17 venelast jne. hull värk, kui pool aastat ette juba nimeliselt vaja teada. Aili siis küsiski, et mis ajal üldse tulla saan, kas esimene või teine saak, kas tahan kedagi kaasa võtta, kas Rauno tuleb ikka ka jne jne jne, no ikka hullu ristküsitluse korraldas, mul oleks toit pannil napilt kõrbema läinud juba. andsin telefoni Raunole ja tema muidugi valetas, et ta peab terve suvi praktikal olema. aga ega mul sellest kahju pole ka, et ta ei tule. ise tegelt NIIIII tahaks minna, see oleks super puhkus lihtsalt ja lisaks veel mõned välismaised sõbrad, kellega vahepeal päris palju suhelnud olen ja isegi kahetsen, et seda kohapeal ei teinud, kuna nad on osutunud 100 korda lahedamaks, kui arvasin. ja nüüd ma siis peangi mõtlema paari päeva jooksul välja, mida edasi õppima lähen ja mis ajal pean seoses sisseastumisega siin Eestis kohapeal olema. lihtne või mis.
kitsed Tamme pst-lt:
kitsed Tamme pst-lt:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment