õhtul käisime Meeriliisiga linnas. vaatasime Tanel Padarit kaubamajas natuke, sest noh miks mitte seal veidi siis vahtida kui juba kaupsi sattusime ja alati läheb Raul mööda, kui mingil sellisel üritusel oleme, kes ilmselt arvab juba, et käime vist igal taolisel kaubamaja-popkontserdil.
tegelikult olime üldse mulle saapaid otsimas ja isegi lootust kaotamas, ammugi siis kui juba püksid ostetud olid ja osa raha söögi peale kulutatud ja saabaste jaoks ainult 2 sotta veel alles oli ja kui kõik poed nagunii läbi käidud oli ja üldse olime selleks ajaks juba Eedenis, AGA viimast korda veel Walkingut läbi kammides märkas juba ammu väsinud Meeriliis täiesti kogemata, et oot-oot, mis normaalsed saapad seal riiuli otsas on kuskil kaugel, mis maksavad veel 200.-! IDEAALSED saapad noh, lihtsalt sellised, et paned jalga ja wow. nii mugavad. kohe tunneb ära, et need on nüüd küll õiged! täpselt selliseid vajasingi ja nendega saab mugavuse ja ideaalse kontsa poolest tantsutrennis ka käia, nii et lõpuks ostsime mõlemad endale samasugused. panime muidugi kohe jalga ka, kuigi on ülilibe väljas ja hea loll oli Eedenist linna tagasi jalutada, mingid suured Kellukese pudelid käes, mis kotti enam ei mahtunud, libedate saabastega ukerdades, mobsist kuulasime ja ümisesime Franz Ferdinandi jne.
No comments:
Post a Comment