algus oli nagu eelmine kord. peo alguses väike kõne ja kallati šampus välja ("PALUN, DAAMID", ütles Martin. daamid.. hahaha. aga noh hea et mitte enam "kas vanus ikka lubab? :)"). ja kõik soovisid üksteisele head uut tantsuaastat. ise seisime saali taga otsas ja ei hakanud seal midagi soovima, sest meile pole enamik nagunii üldse tuttavad, sest enamik inimesi olid hobiklubist, kus me (VEEL) ei ole. aga siis tulid kõik järjest ise meie juurde soovima ja ütlesid, et rõõm teid jälle näha siin ja toredad olete ja hea et jälle tulite et meil kõik kirjas kes käivad kohal ja head tantsuaastat jne jne. lihtsalt naljakas, sest me ei teadnud ega mäletanud neist peaaegu ÜHTEGI, kes rääkima tulid ja meid mäletasid, ise mul oli ainult üks nägu tuttav, sest ta on lihtsalt ühe Eesti poliitiku moodi. sellegipoolest vaatasime, et kas tõesti kui pole kellegagi väga suhelda, jääme lihtsalt sinna oma kohale ja omaette, aga samas ei tundunud ka see üldse halb, lihtsalt võimalusi oli rohkemaks.
aga siis tuli jõuluvana! õhtujuht-jõuluvana ja üldse äge. ei teagi, kas oli keegi hobiklubist või kuskilt väljaspoolt, aga kust ta teadis kohe mängude seletamist alustades juhiseid andes, et kus on mees ja kus naine, naispaaridele vihjata, kuigi me oleme ainus selline paar. :))) vihjeid tuli üldse rohkem kui tavalises tantsutrennis (rohkem kui see, et kõik vihjed on meile, hahaha), näiteks Martini "minge tantsima.. ja võite tulla mulle ütlema, kui keegi jääb teile tantsuplatsil ette!", hahahahaha. mis oli kohe pärast avavalssi, kus kobasime täiega. ja tõesti seisjad ei olnud absoluutselt platsil, et nad oleks saanud ette jääda. õnneks keegi siiski pretensiooni ei esitanud.
mängud olid selle jõuluvanaga kõik lahedad, lahedaid lapsepõlve ringmänge koos eellooga, lapaduu ja Kalle Kusta ostis valge hobuse jne. no üldse polnud mingeid jurasid või piinlikke mänge, mis üldiselt mingisuguse sellise õhtujuhiga kaasnevad. ja samas oli irwwwww need vahetusega asjad seal Martiniga paaris olla mõned sekundid kalle kustas jne, sest mul on kogu aeg tunne, et ta arvab ikka veel, et me oleme lihtsalt mingid fännid ja kauemaks jäänud sinna tantsuklubisse lihtsalt, hahahaa. selle Õllesummeri tantsutundide sarja pärast. mängudes olin rohkem naise osas, aga üldiselt tean tantsudes ainult mehe osa ja siis oli hea, kui tuli see perekonnavalss. hahahaa. et plaksutad seal ühele ja teisele poole ja vahetad siis tantsupartnerit jälle korraks. ja ringis käib. ja kui ma oskan aint mehe osa, hahahaha, ehk siis vale jalaga astuda ja valet pidi ring. aga sain hakkama, sest kui partner oskab, siis kõik ok. ja noh vähemalt saab jälle lolle juttu rääkida hiljem, et oleme tantsinud Eesti parima tantsijaga (no kui ainus profiklassi paar siiski!) ehk siis Martiniga. ja Markoga, 17-kordse Eesti meistriga. ja kindlasti ei maini ära, et 4 sekundit, vaid lihtsalt et tantsisime koos ja et jääks mulje, et paluti tantsima. hahahaha. Marko on meil trennis asendanud ka üks või mitu korda Martinit ja tegime seal ikka kõvasti nn marki täis ja siis oli hea naljakas seal peol juba see, kui oled veel mitu meest eespool selle tantsuga, aga tead, et kohe lähed seal teed paar tiiru Markoga, mõlemad enam-vähem tõsise näoga ja taganeda ei saa, aga samas mõlemad teavad ja mäletavad seda lollitamist ja kahtlast muigamist kogu aeg. hahahaha.
kui Kaisale anti ülesanne valida mingisse toolimängu 4 naissoost ja 4 meessoost osalejat ja ta siis ütles, et teeb selle keerutamise ja stopi variandiga, siis hea loll juhus oli et KOHE essa olin mina ja teine Meeriliis kuskilt teiseltpoolt. välja läksime ka järjest :).
vahepeal esinesid ka treenerid ja no.. ! no ... !!!!!!!!!! niiiiiii ilus lihtsalt.
ja lõpuks ometi nüüd kui ei osanud enam oodata esines ka Gerli lõpuks seal peol! eelmine kord ootasime ja olime üsna kindlad, aga siis teda ei tulnud, seekord ei teadnud enam oodatagi ja kohe oli kohal. muidu esines Margus Vaher üksi, aga kaks lugu tegid siis Gerliga koos (nagu Maarja-Liis oli läbinisti nelja-viieline, ainult üks kolm oli).
järgmine pidu on kevadpidu, mis ma loodan, et on samamoodi dresscode'iga. ja kõik ettepanekud on selleks oodatud, abipakkumised ka. Martin mainis nt et Kaisa tegi tikuvõileibu 5 tundi. tikuvõileibu, mida meie 1 sekundiga võtame. et noh samas miks mitte aidata, jumala vabalt võiks. ja muusikat tahaks ka soovitada, et oleks näiteks eesti oma veel rohkem.
suvise tantsulaagri ajaks oleme juba hobikas ka ja niiiiiiiii tahaks, et see enne juuli keskpaika toimuks, et ma enne tööle ei pea minema. see laagri idee tundub juba nii lahe ja kindlasti ongi hästi lahe. pilte oleme ju näinud ka.
oeh! aga tants see on ikka elu! kunagi mõtlesin et mis nali see nüüd on, kui põhikooli alguspoole keka õpetaja ütles, et see on maailma ilusaim asi kui naine oskab tantsida (kui justnimelt seltskonnatantse õppisime). aga tegelt see ongi täiesti selline pooltõde. mitte naine, vaid mehed ka. kui kõik oskavad. ja kui ise oskad tantsida. klubitants on rohkem läbu, aga seltskonnatants on selline mõnus glämm ja maailma lahedaim asi :). ja noh siinkohal küsiks, et kes see nüüd oligi, kes veel eelmisel aastal kooli peotantsutrennis ütles, et ei lähe iialgi ballile. ega mingile tantsuõhtule. ei mingit avalikku tantsimist, kindla peale. seega pole ka valssi vaja osata, eriti kui ei meeldi ka. aga tegelikult on aeglane valss kõige mõnusam tants üldse. aeglast peol muidugi ei tantsinud, see ei olnud ball.
No comments:
Post a Comment