Friday, January 29, 2010
rolf jUUnior
käisime jälle Kaubamajas Rolfi vaatamas, sest ta lihtsalt teeb ise nii tihti neid lolle kaupsikontserte ja see oli veel eriti tobe, sest toimus uues muusikapoes ehk siis Rolf laulis keset poodi ja inimesed valisid samal ajal plaate. see oli hea loll ja naljakas, hakkasin kogu aeg naerma selle peale ja Rolf muigas seal ise ka. üldse idiootne, et tuleb spetsiaalselt ülikorralikus esinemisriietuses jne Tartusse muusikapoodi esinema, kus publik on mingi maksimaalselt 10 inimest. Meinhard magas üldse kontserdi maha, lootes Rolfi hilinemisele ja ega ise ka poleks uskunud, kui poleks oma silmaga näinud, et Rolf tuli õigeks ajaks. sest üks kord ta ju hilines. kahju et ei saanud tavapärast "meie ja Rolf" pilti, kus Rolf on taustal väikselt. pärast läksime Poolde Kuude, kust ise päris varsti koju läksin, sest oli vaja magama minna. sest kes ei läheks reede õhtul koju magama.









Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment