seekord tuli päris kobedaid asju sealt (eriti arvestades, et selline klamber on Clipsonis 30.-, patsikumm ka vähemalt 30.-, aga Lily pakk on 2.90. ja lisaks saab pulgakommi, mis juba üksi maksab meil koolis 2.- ja tatokaga nätsu) :
Saturday, January 23, 2010
hediyeli paket
käisime Estriga lauluväljakul uisutamas ja üllatusin oma oskustes täielikult. klassiga oleme ju 2x või siis 3 uisutamas käinud kunagi ammu ja siis püsisin napilt üldse püsti ja seisin lihtsalt, aga nüüd oskasin kohe. võib-olla siis aitas see, et kunagi ülikehvade rulluiskudega mõned korrad sõitmas käisin. igatahes ei käinud täna kordagiiiii pikali ja arendasin juba kiirust, mitte ei üritanud püsti püsida. laenutuses on ka tore tädi ja veel toredam oli, et jää oli peaaegu tühi. ise miskipärast arvasin, et on kindlasti palju inimesi ja hakkan seal kobama teistel ees, aga laenutaja ütles et külmapühad, nii et kedagi eriti pole, ja vahepeal olime üldse ainsad inimesed jääl. tagasitulles läksime Comarketist läbi ja ostsime mõlemad endale ühe Lily paki ja pidin ka müüjale seletama, mis asjad need on, sest sellisest geniaalsest pakist peavad tõesti kõik teadma. kesklinnast läbi minnes läksime ka teisest Comarketist läbi ja muidugi ei jäänud ilma ka Lilydest.
seekord tuli päris kobedaid asju sealt (eriti arvestades, et selline klamber on Clipsonis 30.-, patsikumm ka vähemalt 30.-, aga Lily pakk on 2.90. ja lisaks saab pulgakommi, mis juba üksi maksab meil koolis 2.- ja tatokaga nätsu) :


seekord tuli päris kobedaid asju sealt (eriti arvestades, et selline klamber on Clipsonis 30.-, patsikumm ka vähemalt 30.-, aga Lily pakk on 2.90. ja lisaks saab pulgakommi, mis juba üksi maksab meil koolis 2.- ja tatokaga nätsu) :
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment