mõeldes järgmise laupäeva Rewalia peo peale lasime Lõunakeskuses (kes siis seda ilusalongi ei tea!) Meeriliisiga endale ka ripsmepikendused panna hästi pikad ja terve rea zvarowski kristallidega, aga mitte päris. ega tegelt ei pea alati kõige kallimad pikendused panema kui saab seppäläst 29.- ripsmed endale. praegusel ajal on säästmine rohkem ikka auasi ja mõtleva inimese tunnus, pole siin midagi häbeneda, ega siis need odavad ripsmed siis halvemad ole kui mingid pikendused, mis maksavad 500.- või ma ei tea kui palju, vb isegi rohkem. ega need päris swarovski kristallid siis rohkem sära kui plastmassist!!! ja noh kuigi enne oli suhtumine, et milleks feik ja üldse tegime halba nalja koolis nende kristallide teemal ja vaatasime, et mõned koolis oleks nagu klubisse tulnud, aga samas nüüd miks mitte ikkagi ka endale need ripsmed panna. kuigi ei meeldi ühedki pikendused, siis peo nimel ikkagi lasime panna ripsmed ja võib-olla laseme mõnel klassikaaslasel mingid küünepikendused panna enne pidu veel ja küünemaalingud teha ja juuksepikendused ka, meil klassis ikka on neid paigaldajaid. lihtsalt peo jaoks, et oleks ilus ja meeldejääv. jõulupidu 9. jaanuaril.
Tuesday, January 5, 2010
Yuni
sain lõpuks raha kokku kraabitud natuke ja uued jalatsid, nii et ei pea ennast enam halvasti tundma, et mingid kehvad ketsid keset lumehange jalas on. uued ketsid on ikka etemad ja nata talvele kohasemad ka ja noh ma ikka sellepärast ostsin valged, et kõik lahedad nagu Dima Bilan, Rolf Junior jne kannavad valgeid tosse. kuigi Enrique kannab matkasaapaid aga noh selle pärast me juba läksime matkaringi, kuigi mitte päris.
mõeldes järgmise laupäeva Rewalia peo peale lasime Lõunakeskuses (kes siis seda ilusalongi ei tea!) Meeriliisiga endale ka ripsmepikendused panna hästi pikad ja terve rea zvarowski kristallidega, aga mitte päris. ega tegelt ei pea alati kõige kallimad pikendused panema kui saab seppäläst 29.- ripsmed endale. praegusel ajal on säästmine rohkem ikka auasi ja mõtleva inimese tunnus, pole siin midagi häbeneda, ega siis need odavad ripsmed siis halvemad ole kui mingid pikendused, mis maksavad 500.- või ma ei tea kui palju, vb isegi rohkem. ega need päris swarovski kristallid siis rohkem sära kui plastmassist!!! ja noh kuigi enne oli suhtumine, et milleks feik ja üldse tegime halba nalja koolis nende kristallide teemal ja vaatasime, et mõned koolis oleks nagu klubisse tulnud, aga samas nüüd miks mitte ikkagi ka endale need ripsmed panna. kuigi ei meeldi ühedki pikendused, siis peo nimel ikkagi lasime panna ripsmed ja võib-olla laseme mõnel klassikaaslasel mingid küünepikendused panna enne pidu veel ja küünemaalingud teha ja juuksepikendused ka, meil klassis ikka on neid paigaldajaid. lihtsalt peo jaoks, et oleks ilus ja meeldejääv. jõulupidu 9. jaanuaril.





mõeldes järgmise laupäeva Rewalia peo peale lasime Lõunakeskuses (kes siis seda ilusalongi ei tea!) Meeriliisiga endale ka ripsmepikendused panna hästi pikad ja terve rea zvarowski kristallidega, aga mitte päris. ega tegelt ei pea alati kõige kallimad pikendused panema kui saab seppäläst 29.- ripsmed endale. praegusel ajal on säästmine rohkem ikka auasi ja mõtleva inimese tunnus, pole siin midagi häbeneda, ega siis need odavad ripsmed siis halvemad ole kui mingid pikendused, mis maksavad 500.- või ma ei tea kui palju, vb isegi rohkem. ega need päris swarovski kristallid siis rohkem sära kui plastmassist!!! ja noh kuigi enne oli suhtumine, et milleks feik ja üldse tegime halba nalja koolis nende kristallide teemal ja vaatasime, et mõned koolis oleks nagu klubisse tulnud, aga samas nüüd miks mitte ikkagi ka endale need ripsmed panna. kuigi ei meeldi ühedki pikendused, siis peo nimel ikkagi lasime panna ripsmed ja võib-olla laseme mõnel klassikaaslasel mingid küünepikendused panna enne pidu veel ja küünemaalingud teha ja juuksepikendused ka, meil klassis ikka on neid paigaldajaid. lihtsalt peo jaoks, et oleks ilus ja meeldejääv. jõulupidu 9. jaanuaril.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment