Thursday, April 1, 2010

EKSPROMPT

eksprompt Tallinnaskäik. läksime pärast 3-ndat koju, sest raamat polnud loetud jne jne, aga päris koju ka ei läinud, vaid laenasime Marcuselt 100.- ja läksime Lõunakeskusesse. raha kulutasime kohe jäätise (5 tk näkku) ja kummikommide peale ära ja otsustasime hoopis Tln minna. kuigi tagavararahagi polnud, aga ilm oli nii hea ja tuleb teha selliseid eksprompt asju. hääletasime seal mingi tund tee ääres, aga vähemalt oli soe ja saime eksprompt päikesepisted. türklase välimusega eestlasega saime Laevasse ja lootus kadus juba ära, sest sellisest kohast küll kunagi peale ei saa, aga saime ja väga kaua aega see ei võtnudki. "ma vaatasin, et te seal nii meeleheitlikult hääletate..". ütles et Jürini võib viia ja pärast pakkus, et võime tglt Nõmmel maha minna, kui tahame. ega seal Jüris poleks ka nigunii auto peale saanud, nii et otsustasime eksprompt Nõmme kasuks. viimased 20 min sõidust ma lihtsalt hoidsin naeru kinni, sest kogu aeg kummitas see eksprompt ja lihtsalt nii naljakas oli see mõttetu minek kuhugi kui raha ka pole, aga vaja ikka minna ja väga ekstreemne olla, et kooli ajal jne. igasugused muud naljad hakkasid ka miskipärast meenuma. kui autolt maha saime, sain 10 mintsa tühjaks naerda ennast ja helistasime Hannale, et kuule kanna natuke raha üle igaks juhuks ja läksime bussi peale, sest avastasime, et Tallinnas saab ju ID-piletit samamoodi nagu Tartuski tellida ja seega oli kõik okei. Tallinnas polnudki miskipärast sama 26 soojakraadine ilm nagu Tartus, vaid meie kohalejõudmiseks juba lumine ja külm, aga see ei heidutanud ja eksprompt läksime viruka asemel hoopis vabaduse väljaku peatuses maha, et Solarisest läbi käia, et eksprompt vetsu minna ja veel mõttetumaid asju teha nagu sõita eskalaatoriga üles, kõndida 3 meetrit Lidost mööda, et vaadata, kuhu me sööma läheme, kui Lätti läheme varsti, hahahaha, ja kohe tagasi alla sõita. virukas käisime ka korraks, ei mäletagi miks. vist sellepärast, et ilumaailmas juuksepalsameid testida, aga see läks rohkem lõhnade proovimiseks ära, kuigi ma vihkan kõiki, aga nohhh proovida ikka vaja 10 erinevat enda peale. eksprompt hakkasime siis Ülemiste poole kõndima ja Ülemistes vaatasin pangaarve üle, kuhu Hanna saadetud raha oli tõesti üle tulnud ja selle raiskasime muidugi kohe ära ka. kuigi polnud enam üldse vaja, aga ikka oli ka. ja Hanna oli veel aru saanud, et meil mõlemal seda küsitud summat vaja, mitte kokku, nii et saatis topelt. ja siis tee äärde, kus ootasime mingi.. no mingi 1 minut maksimaalselt, tegelt ei ootandki üldse, vaid alles kõndisime ja vaatasime, et hääletaks ka naljaga selle auto peale, kes juba ühe hääletaja peale võttis. asjalik autojuht oli, aga raadiojaamadega plõksis seal naljakalt ja Rolfi ajal keeras ka teisele kanalile. aga noh raadiojaamad on savi, nagunii on enamik autosõidust mingi magamine nagu alati, poole tee pealt läks pimedaks ka. eksprompt lasi ta meid Lõunaka juures maha ja saime Meeriliisiga mõlemad minutiga busside peale ka ja kõik oli OK. oli tore eksprompt reis.

















No comments: