Sunday, April 25, 2010

shock taevast

naljakas, et on kevad ja vahepeal oli peaaegu 20 kraadi ja nüüd ka päike paistab enamjaolt, aga vahepeal on hoopis külm ja vahepeal sajab LUND. mõnus, noh. ABSURD, tsiteerides Pauliinet.

No comments: