Sunday, April 25, 2010
shock taevast
naljakas, et on kevad ja vahepeal oli peaaegu 20 kraadi ja nüüd ka päike paistab enamjaolt, aga vahepeal on hoopis külm ja vahepeal sajab LUND. mõnus, noh. ABSURD, tsiteerides Pauliinet.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment