Monday, April 26, 2010
ja siis tuli põder.... pfrgrggrrhhhrhrh
alguses läksime Marcuse poole lihtsalt tema nimepäeva tähistama ehk siis niisama istuma ja juttu rääkima. ja lõpuksssss nägime Marcuse väikse venna ka ära, no niii nunnu, tõi meile kohe jäätist. ja naljakad lihtsalt on väiksed lapsed, et alguses ei julgenud tuppagi tulla ("ma ei taha su pruutide juurde tulla") ja 10 minuti pärast juba möllab mööda tuba ja ajab mingit JURA, nii et Marcuselt läks tähelepanu nii ära, et ta vist lausa solvus, või vähemalt oli väga pettunud näoga. mingil ajal hakkasime ikkagi viina jooma, natuke enne seda kui Meeriliis viimasele bussile pidi minema hakkama. irwasime siis seal veel mõnda aega Marcuse vennaga veel ja Marcusega mõtlesime siis Meeriliisi niimoodi ära saata, et sõidame viimase ringi bussiga ikka kaasa, ennegi ju tehtud nii. bussis rõvetsesime ikka täiega, sest ei piisanud kapsa- ja tikumängudest 6. klassis eksursioonidel (ma tglt ise seal ekskursioonil ei käinud). parem ikka kui olla täiskasvanu, siis ikka veel pidada ÄGEDAKS neid söögi edasiandmise mänge ja kasutasime ära twixid, mis Marcuse juurest kaasa saime. kesklinnas otsustasime muidugi, et suva, lähme maha. äkki muidu jõuaks veel eksamikski paar lauset õppida, aga hoidku selle eest. raha meil Meeriga polnud, aga Marcusel oli, nii et milles prob minna ükskõik kuhu edasi. istusime nata Pooles Kuues, tegime ühe siidri ja edasi ei kuhugi mujale kui tõelise tartlase öisesse meelispaika ja lemmikpoodi Herne poodi. kraapisime (Marcuse) raha kokku, ostsime uued joogid ja koos mingi võõra kassiga, kes alates Hernest meid jälitas, läksime Tähtverre kuskile treeningväljakule. lihtsalt täiesti pimedasse istuma. nii loll asi. nii loll lihtsalt see eksamieelne aeg ja Marcusel homme kool ja lihtsalt nii külmal ajal öösel, aga noh seda coolim. chillisime seal kuni ikka VÄGA külm juba hakkas ja Meeriliisil oli natuke vähem koju minna, aga me kõndisime Marcusega üle tunni ja vaidlesime, kas mul tõesti on vaja Tartust ära minna, et Tallinnas on kõik (!!!) hinnad kallimad. ja selle üle, miks on vaja kogu aeg vaielda, et kumb vaidleb. et enam küll koos koju ei lähe, haha.















Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment