Rimisse Rimi jäätist ostma minna üritades sõitsime Marcuse ja Meeriliisiga Marcuse vanemate autoga alguses niisama linnas, siis Elvasse, siis jälle linnas ja siis koju. tore on sõita tühja lihtsalt pool päeva mingi pooleldi lubadeta juhiga veel ka ja veel pimedas ja kui juhil on kogu aeg mingi söök käes. aga vähemalt sai Elvas käia ja seene juures pilte teha. aga sellist sõitu küll enam elu sees ei korda.
No comments:
Post a Comment