eile õhtul sai lõpuks ometi Revalia hobiklubis ära käidud. ütleks et JEE kui lahe. ei ole ikka kohe üldse võrreldav mingite kursustega, no kohe üldse ei ole. kõik inimesed on lahedad ja neid on PALJU, perverte ilmselt pole, Kaisa on ka lahedamas tujus kui mingitel kursustel jne. Martin käis eile kuskil maratonil ja ei saanud kohal olla, hahahaha. aga jah väga väga cool ja selgeks sai mumbo õde mambo.
No comments:
Post a Comment