lõpuks ometi üle ilmatu pika aja uus peotantsukursus. lühikursus küll ehk siis kahenädalane ja tango oma, aga no kui sinna otsa tuleb kohe juba järgmine kursus, siis pole ju hullu, et lühike. igatahes niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hea oli jälle olla seal Revalias ja hea oli olla jälle naispaar, sest palju paremini tuleb välja nii. rühm on ka nii armas, kuidagi lahedad inimesed seal kõik. eelmiselt kursuselt, hobikast, täitsa uued.. no lahe. lahedad on kõik. ja ütlevad tere ja head aega ja on niisama sõbralikud. ja plaksutavad tunni lõpus! see on kõige olulisem. ma arvan, et treenerid vaatasid ise ka, et ohjeeezzzz lõpuks jälle selline hea rühm.
No comments:
Post a Comment