Monday, April 5, 2010

saku delight vs rimi delights

käisime Meeriliisiga Lõunakeskuses mata konspekti tegemas, mis natuke isegi õnnestus, aga rohkem kujunes lihtsalt jäätisesöömiseks. hiljem kutsusime Marcuse ka, kes oli vist üliväsinud ja eriti ei chattinud, aga no ikka tuli. ja tegi veel konspekti ka meile. tegelt oli tore, sest praegu on nii, et kui isegi natukeneeee saab kooliasju tehtud, siis on juba parem.







No comments: