Saturday, April 24, 2010

mine p............... ehk kas võimalus või kohustus

kirjand kirjutatud ja see sakib. mõnus ka olla palavikus ja elu kõige hullemas nohus seal 6h. no läbi loodetavasti ei kuku, aga 30-50 punkti MAX, sellist jura polegi ammu kirjutanud.



No comments: