Saturday, April 24, 2010
mine p............... ehk kas võimalus või kohustus
kirjand kirjutatud ja see sakib. mõnus ka olla palavikus ja elu kõige hullemas nohus seal 6h. no läbi loodetavasti ei kuku, aga 30-50 punkti MAX, sellist jura polegi ammu kirjutanud.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment