Tuesday, April 20, 2010

khöki mhöki

hahahahah tantsutund Revalias sai just läbi ja bussikas avastasin, mille juba sinna unustasin - artiklid jms, mis täna eesti keele õpetajalt sain! lihtsalt terve patakas mingeid eesti keele ja eestluse teemalisi asju ja peal veel õpetaja enda tehtud kirjand "mees ja naine". hahahahaha nii loll asi, mida sinna unustada. õnneks jäid sinna küll koopiad, mille tegemiseks pidin jah tõesti pool päeva siin Tartu linnas ringi tammuma, sest kuskil ei saa ju koopiaid teha, ja õpetajale saan ikka originaalid homme tagasi anda, aga ma pidin neid ju lugema ja õppima !!!! õhtu otsa ja homme. ei taha originaale ka rikkuda. NIIIIIIIIII loll asi!!!!! naljaga veel rääkisime seal enne ja pärast trenni, mida sinna unustada, meenutades seda sõrmuste unustamist, ja ei pannud tähele valge aknalaua peal neid lehti. aga trenn oli lahe ja Martin lihtsalt latras terve tund.

No comments: