nii kurb on ikka koolis olla, eesti keeled olid ka täna viimased ja miskipärast on kõige hullem õpetaja muutunud ka päris heaks. :((((((((((((( pisar tuleb kõige lollimate asjade pärast ka silma, tglt ka, kuigi alati mitte otse. mõttepisar. tegime Lõunakeskuses lohutuseks paar jäätist.
ja koolis on nii heas söögid, et mõned võtavad 10 tk:
No comments:
Post a Comment