Sunday, April 11, 2010

tüdrukud, lähme kluppi



jalutasime Kairi ja Liinaga Soupilinnas ja oh kui armas on ikka Tartu kesk kevadet :). nii palju häid mõtteid tuli vanast ajast ja nii palju, mida tahta. mõnus. ja Martinit nägin ka kaupsis koos Gerliga, kus tegin muidugi tavalist blokkimist, et tere ei ütle, sest lihtsalt tõesti märkasin liiga hilja, aga mulje jäi, nagu poleks julgenud teretada. nagu alati. aga mis seal ikka, vähemalt algab teisipäeval uus tantsukursus! mida ei jõua küll kinni maksta, aga vähemalt algab.

No comments: