Tuesday, June 15, 2010

ale ale ale ale jandrooo

lõputöööööööööööö sai lõpuks valmis! suht äge käkk on see, täna lökerdasime liimiga ka päris hoolsalt. piltidelt võib ka näha, kas on - tsiteerides Pauli - ROBUSTA, või ei ole.

ja kirjanditulemused tulid ka - 85p siis mul. mitte just parim, aga samas ei saa kurta sellise haige peaga ja niisama mõttetut jura täis kirjandi eest, nii et hea meel on siiski, pealegi on mul hetkel vaja ainult 75p, aga tulevikus on teistmoodi, aga eks kui vaja, teen uuesti ja 100 punktile veel. igatahes oli šokk kui Meeriliis ütles, et sul mingi sõnumimärk telefonis, mõtlesin et niisama keegi sõnumineerib, aeg-ajalt ikka juhtub ju, aga saatja REKK. oiiiiiiii pekki ma pidin šoki saama ausalt. järjest karmimaks see tulemuste vaatamine muutus, täna olid küll jalad nõrgad kohe kui sõnumit nägin. ja olime koolis no enam-vähem 12h, päris normaalne. ja kool on niiii ilus õhtuvalguses!















































No comments: