Kairi sünna. kõik oli kena, aga kahjuks samasugune nagu varasematel aastatel ja kahjuks ühte ja sama asja ei saa igavesti korrata, niisiis muutub see iga korraga aina tuimemaks, kuigi võiks ju midagi muuta ja oleks väga äge. aga praegu ma ei julgeks rohkem enam minnagi, sest pettuks vist juba liiga hullult. samas on sellised koosviibimised ikkagi armsad ka.
No comments:
Post a Comment