Saturday, June 12, 2010

kui english läheb hästi

inka eksam 66p !!!!!!!!! USKUMATU. enne sõnumi lugemist kartsin juba, et äkki on 35p ka siiski liiga palju loodetud ja pean selleski veel pettuma. aga ületan isegi TÜ eesti keele RE lävendi praegu - mida küll alles tulevikus vaja on -, ka juhul, kui kirjand tuleb halvim võimalik ehk siis 75p (nojah, tegelikult on ka VEEL halvem võimalik, aga mitte eriti tõenäoline!). aga lahe! ma olen tõesti üliõnnelik, kuigi samas on praegu naljakas siin seda kribada ja kõike tõsiselt mõelda, aga samas täiesti tuima näoga arvuti taga olla, haha. selline see arvutimaailm juba on. aga ikkagi änxxx, no üliiiiiiiihea meel on! kirjand võiks ka veel mitte kõige halvemini minna (huh, et õpetaja selle ära kontrollis, ma muretseks praegu ennast surnuks muidu. kahtlustaks läbikukkumist jne) ja kõik oleks hästi.

No comments: