lõpuks PÄIKE. öösel pidin veel pooleks külmuma, magama ei saanud üldse jääda. aga nüüd on kaks võimalust - kas niisama päikest nautida ja väljas käia ja võib-olla ka lõpetamisega tegeleda VÕI grillida nahk lõpetamiseks tumepruuniks nagu ikka kohane! vist tuleb viimane variant, kuigi kahjuks mul nahk ei võimalda, aga eks ma siis vaatan kui palju pühapäeva õhtuks peale saan ja kui ei ole veel tumepruun, siis määrin kõvasti isepruunistavat ja viimasel hetkel ikkagi need spraypäevituse seansid. sest muidu olen ju luik ja kartuliidu seal teiste hulgas pildi peal ja kuhu see kõlbab!
No comments:
Post a Comment