ROLFFFFFFFFFF ROFLMAO ROLF OLF ULF ROLL oli eriti heas kohas laval. lava oli lihtsalt hästi kõrge ja me olime muidugi päris ees ka ehk siis Rolfi ALL. juba iseenesest naljakas asi. illustreeriv pilt ka (ja mõned teised väga mõttekad udupildid nagu alati, aga miks ka mitte!) :
Sunday, June 6, 2010
oh oh i like it
käisime Elwas vahupeol, aga vahuni ei jõudnudki. läksime bussiga, sest häälega päris alati ka ei käi. ostsime juua gini rõvedaid mitu suurt ja niisama väikseid ka ja igatahes need eriti sisse ei mahtunud, aga surusime kuidagi ära, tõesti ikka VÄGA suure vaevaga. no kes ostaks üldse neoon-gini, ega ei tea küll kedagi peale enda, kes julgeks loota, et sellel seebi ja muu keemia maitset pole. Ollet tahtsime ka välja kutsuda, aga ta ei võtnud muidugi telefoni vastu ja sinna see plaan jäigi, eks siis läheme mõni teine kord külla. olgugi, et kolm aastat koolis vaevalt paar sõna vahetanud oleme (liialdus). läksime siis peole, kus oli äge, kuigi samas alguses venis päris korralikult, aga vähemalt tümm oli hea ja päike paistis ja no mõnus oli. Rolf tuli alles mingi 00 oma lehmakostüümiga, aga oli ka ikka ÄGE. tagasi mõtlesime küll Rolfi autoga minna, aga ta vb polnudki autoga või siis sõitis täisautoga, nagu enamasti, nii et igaks juhuks hääletasime korraks niisama ka ja saime kohe autole. ja sain rõõmsalt linna piiri ääres maha, mis oli eriti hea. ja Elva on ikka armas. piltide kommentaariks ütleks, et miks mitte lisada 4389734 näokat samast kohast.




























ROLFFFFFFFFFF ROFLMAO ROLF OLF ULF ROLL oli eriti heas kohas laval. lava oli lihtsalt hästi kõrge ja me olime muidugi päris ees ka ehk siis Rolfi ALL. juba iseenesest naljakas asi. illustreeriv pilt ka (ja mõned teised väga mõttekad udupildid nagu alati, aga miks ka mitte!) :




ROLFFFFFFFFFF ROFLMAO ROLF OLF ULF ROLL oli eriti heas kohas laval. lava oli lihtsalt hästi kõrge ja me olime muidugi päris ees ka ehk siis Rolfi ALL. juba iseenesest naljakas asi. illustreeriv pilt ka (ja mõned teised väga mõttekad udupildid nagu alati, aga miks ka mitte!) :
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment