Tuesday, June 29, 2010
head mõtted ja head värvid, aga kas tõesti
Tartu sakib ja häirib. kuigi juba ammu ütlesin, et ei lähe sinna kesklinna enam kordagi, siis ma ei tea miks tekkis Meeriliisiga plaan, et no läheks veel korraks. et las see Tartu saab siis veel ühe võimaluse. aga see oli kõige lollim tegu üldse, sest lihtsalt MITTE MIDAGI ei olegi teha seal linnas, täiesti kohutav linn, õudne masendus tuleb peale lausa. ja kusjuures ettevalmistus oli mul selline, et täiesti uus võimalus ja täiesti puhas leht, et kui midagi head peaks nägema, siis läheb kohe linnuke kirja. aga õeäääääää.. ei olnud tore! aga Meeriliisi näha on ikka tore nagu alati, aga sellises keskkonnas ka vähem, kui muidu võiks. sest kui mõlemad on närvis, siis mis head sealt ikka tulla saab. noh, võib-olla ehk uued ettepanekud Martinile, mida Tartu linnas muutma peaks. aga siin vist ei olegi tegelikult enam midagi päästa.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment