Thursday, June 11, 2009

but all the people not same

hah.. kuna juba kella kuueks olid põlved tänaseks ära retsitud ja rohkem midagi teha poleks saanud, siis olen terve õhtu ohtralt jutukas istunud ja sellega äärmiselt laheda rahvusvahelise seltskonna saanud endale tutvusringkonda juurde:

mitu tuttavat Taiwanist, üks teist töötab päev läbi, et kooliks raha teenida ja siis öösel õpib, praegu kui rääkisime oli tal ka kell 3 läbi öösel. kusjuures kenad kutid on seal Hiinas (haha järeldusi paari inimese põhjal..), ma ise olin eelarvamustega ja vältisin üldiselt, no et nagunii mingid perverdid, aga need, kellega rääkima jäin n.ö viisakusest algul ja kelle pilti ka lõpuks nägin, on ikka väga ilusad. see üllatas küll. aga ise on nad hästi tagasihoidlikud. siis üks 13-aastane soome plix, kellele Helsingi eelkõige sellepärast meeldib, et seal on õhtuti purjus inimestelt lihtne raha välja petta. Soomest veel üks poiss, kellega saab päris hästi Venemaa poliitika ja global warmingu teemal arutleda. Kanadast tõmmu ja hästi stiilne kutt, kelle koolis käib kusjuures ka üks eestlane, kellel pidavat olema kõige lahedam aktsent maailmas. tulevane sõduripoiss Iisraelist. siis kolm kutti Venemaalt, kes on mul juba täitsa sassis, et millise kontakt neist mul nüüd püsivalt alles jäi.. igatahes üks neist oli 16-aastane Dima Moskvast (:D), kes oma orientatsiooni veel ei tea, aga vähemalt ütles, et Dima Bilan on päris cute ja tunnistas, et ka Venemaal on sama prob, et poisid piisavalt homofoobid, et mitte tunnistada, kui teine kutt on cute. ühega vene kuttidest rääkisime veel nii, et tema oskas paar sõna inkat ja mina paar sõna venet ja siis selline ühine algeline keel tekkis ja ka see tunne, et saab ikka igal pool igas keeles hakkama, kui väga vaja. nüüd tekkis tahtmine "Kukuška" film uuesti ära näha, see on ikka nii mõnus sel teemal. ja kolmas vene kutt, see vist oligi, kes mul Skaipi alles ka jäi, on Omskist! lahe! Siberist! selle kohta tahaks küll täpsemalt teada. aga niisama veel, ilma kontaktide vahetuseta, rääkisin veel hispaanlasega hispaanlaste ja reisimise teemal, Prantsusmaalt ühe tulevase matemaatikaõpetajaga (wow :D), Lõuna-Aafrikast mingi tõenäoliselt räige spordifriigiga, suvalistega Türgist, Uus-Meremaalt, Brasiiliast, USAst, Belgiast, Itaaliast jms, kõiki muidugi ei mäleta ka. lahe on ikka internet, no ma ütlen!

No comments: