Tuesday, June 9, 2009

ei tunne mind, kuid üks mis kindel

ma ei väljunud päeval üldse majast, kuigi alates lõunast oli ikka väga ilus ilm. süümekaid absoluutselt ei tunne, lihtsalt nii palju huvitavat on kodus teha. supermõnus on ikka suvevaheaeg. siiani pole sekunditki olnud, isegi mitte hommikupoolikul, et oleks igav või tüdimus, tavaliselt on isegi nädalasel kevadvaheajal vahepeal tüütu olla. päikeseloojangu ajal tuli Ester natsaks külla ja käisime ikkagi korraks silla juures lolle pilte tegemas. mõned pildid tulid muidugi kenad ka, aga mitte minust, sest ma seda piltide juures oluliseks ei pea.































No comments: