minek oli naljakas. alguses vaatasime, et nonoh, mingi väikebuss peatus, et GObus, ju siis tahab piletiga sõitu pakkuda, seda küll ei taha, bussi peal ju Valga kah kirjas, seega suund õige. aga tegelikult oli ikka tellitud bussijuht mingil ühisel seltskonnal, sellised keskealised naised. mingilt suuremalt väljasõidult tulid vist. see oli niiiiiiiii naljakas, kohe kui bussi läksime oli, siis kõik esiteks teretasid rõõmsalt ja hakkasid kohe rebima, et noh, nüüd peate laulma meile selle eest. Piret ütles, et võtke ise viis üles, siis meie tagant üks võttis ka jne. hahahaha see oli nii lahe, aga ega me nendega sõidu ajal muidu eriti rääkinudki, see Elva ring, kuhu saime, on üsna ligidal ju ka. toredad-armsad inimesed tõesti, nii lõbusad ja huvitav jutt ka. kahju lausa, et sõit nii lühike oli. Elva ringilt kõndisime jala Elvasse, poleks pointi olnud 10 mintsi hääletada, et siis ringiga minna, kui ise saame otse.
Elvas käisime tegime tiirud igale poole peale, vaatasime tondilossi igast nurgast üle ja istusime niisama Verevi ääres lõpuks. oleks kauem istunud, aga ma ise tahtsin enne poodide sulgemist Tartusse jõuda.
ja siis IRW pilt ka (poolmeelega küll, aga kahjuks näokas pole see õige) :
Elvast väljusime n.ö valelt teelt. alguses ei mõelnud, sest mul endal on alati suva olnud, kuna olen rattaga olnud vms. noh, mis seal ikka, kõnnime siis. no kõndisime siis paar km ja õppisime taimi tundma ehk siis sain paar nime veel peale põldtimuti ja aas-rebasesaba teada. nüüd peaks juba umbes 5-6 kõrt põllul ära tundma, hehhee :)) mööda sõitsid ainult kiirendajad, aga lõpuks üks naine võttis auto peale, kes oli lapselapsele järele minemas. meil oleks veel 2-3 km seal kõndida olnud ilmselt, nii et suuuuuur tänu. tõesti oli tunne nagu oleks Austraalias, kus on tuhandeid kilomeetreid inimtühja kõrbe. seekord läks hästi.
maanteel saime kolme kuti pisikese auto peale. lahedad poisid, kuskilt Otepää ligidalt. isegi Pirx ütles, et lahedad. kiirendajad küll, aga mitte sellised ossid, vaid armsad. tulid Tartusse vesikat tõmbama ja üldse sõidavad mööda Eestimaad ringi, see on neil selline hobi, et sõidavad lihtsalt mööda Eestimaad ringi. selle peale muigasid muidugi ise ka. sain FI juurde jälle maha ja kiirelt koju, sellepärast mulle Elvas käia meeldibki, et pärast pole kojutulekuga probleeme.
No comments:
Post a Comment