Wednesday, June 3, 2009

sina ei ütle ei ütle ei

tahtsin öösel vaadata "üks päev Evelin Ilvesega", aga ei suutnud üles ärgata. tuvikesi nägin 3 sekundit ja rooside sõda 2. aga Evelin Ilvest 0, kuigi mul oli veel äratuskell viieks pandud. õõõõõ.

No comments: