Wednesday, June 3, 2009
sina ei ütle ei ütle ei
tahtsin öösel vaadata "üks päev Evelin Ilvesega", aga ei suutnud üles ärgata. tuvikesi nägin 3 sekundit ja rooside sõda 2. aga Evelin Ilvest 0, kuigi mul oli veel äratuskell viieks pandud. õõõõõ.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment