Sunday, June 14, 2009

red bike

ei endiselt on lahe erinevate välismaalastega jutukas chattida. erinevat sorti venelastega olen nüüd rääkinud, st ukrainlastega ja valgevenelastega ka ja endiselt on hästi huvitav. eesti küladest Ukrainas rääkisime. tegelikult ka ühe sommiga oleme suht palju eesti küladest Venemaal rääkinud, aga Karjalast ka, nii et ka somme ennast puudutab see. soome keel on ikka naljakas küll, lihtsalt pikemaks venitatud eesti sõnad. aga venelastest veel nii palju, et toon mõne näite äärmustest, keda kohanud olen - üks ütles just Eestist kuuldes kohe et "вам пиздец Путин обьявит вам войну!!!!", aga kui hakkasin küssasid esitama, et mis noorteorganisatsioonist ta on, et sellised loosungid kohe suvalt, kas Našist jne (haha nashi noored tegelikult ju ei tunnista otsest seost Putiniga. näha kohe, et olen poliitikas tugev!) ja kas vihkab eestlasi ja miks peab üldse nii vihane olema, siis ütles, et on purjus. karjus veel ВОДКАААААААА ja läks ära. ei lahe, huvitavad on inimesed.

No comments: