Monday, June 15, 2009

denti-cal

hambaarstil tehti jälle nii umbes 10 süsti või siis veidi vähem, aga see tekitas ainult huvitava tunde suhu ja tegi niisama tuimaks, aga valu küll ära ei võtnud. arst ütles kah, et missasja tal pole mitte kunagi kellegagi nii olnud, et süstid ei mõju. hahaha eelmine kord oli sama, et sain mõlemale poole vist kolmekordse süsti ja ei mingit olulist mõju. aga lahe oli, kui süsti mõju oodates raadiost Rolfi lasti ja hambaarst kaasa laulis. hehee :)

No comments: