Sunday, June 14, 2009

my english und mein deutsch

Oled võitnud omale Jägermeister’i külmkapimagneti.
Auhinna saab kätte E-R kell 10:00-17:00 Vene tn 20-5, Tallinn või kontakteeru..

:'D

No comments: