Sunday, June 14, 2009
my english und mein deutsch
Oled võitnud omale Jägermeister’i külmkapimagneti.
Auhinna saab kätte E-R kell 10:00-17:00 Vene tn 20-5, Tallinn või kontakteeru..
:'D
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment