käisin 9. klasside lõpetamisel just meie koolis. ehk siis lilli viimas Katrile,
ülikonnas Taurile jaaaaa.. trummipõrin, üllatus-üllatus.. Raimondile. see oli nii naljakas, hahaha :) isegi enne Raunot jne kogu kampa sain õnnitletud. ei naljakas, aga lahe. aga oioiiii, Katri oli nii superilus. KÕIK lõpetajad olid superilusad, mulle alati meeldivad need lõpuaktused, kuigi nats kurb toon on ka alati juures. oleks võinud rohkem pildistada.
No comments:
Post a Comment