mõtlesin küll magada kogu õhtu, aga läksime Estriga hoopis õue palli mängima. tavalisi mänge ja ise mõtlesime ka mõned välja. nii mitu põrgatust kui vana oled miinus üks, sest see kulub palli teisele põrgatamisele. siis nii mitu põrgatust kui oli tunnal nt matemaatikahinne. ja kõik teised hinded. ja tel nr. ja muidugi raskemaid mänge ka. ja siis selline mäng nagu "niisama viskamine", kui süsteemid on juba üle pea visanud. mõnus jahe ilm ja suvi on vahva.
üks tore äärmiselt kvaliteetne pilt ka:
No comments:
Post a Comment