Friday, December 25, 2009
ääh polnudki hüpekaaat
tegime Estriga väikse kelgusõidu raudtee ääres ja jätsime mõned sõnumid inimestele lumme. sest milleks üldse on rikkumata lumeväljad ja porised aknaklaasid jne - et ikka sinna kirjutada saaks!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment