Friday, December 25, 2009

ääh polnudki hüpekaaat

tegime Estriga väikse kelgusõidu raudtee ääres ja jätsime mõned sõnumid inimestele lumme. sest milleks üldse on rikkumata lumeväljad ja porised aknaklaasid jne - et ikka sinna kirjutada saaks!

















No comments: