Monday, December 28, 2009

jaki chan

kui raha ei ole, siis polegi muud teha, kui istuda Mcdonaldsis ja osta sentide, kuni neidki veel on, eest jäätist ja salaja jõulukingiks saadud abipaki toitu süüa.

Go **** Bus.
kui lihtsalt 1234 bussi jääb vahele - 20 kraadiga, aga mitte mul. ja lõpuks peab ikka jala minema. mitte küll mina, vaid Meeriliis. aga ütleks, et pole hullu kui on uus mobs, millega saab istuda elu24 ja õhtulehes ja igal vabal hetkel kommentaare kirjutada. aga mitte mina, vaid Meeriliis.





No comments: