Thursday, December 31, 2009

väike snäkk

ega neid talverõõme palju olegi. ühe käe sõrmedele mahub ära. kui väikse käekirjaga kirjutada. eile me Estriga üht neist siiski kasutamata ei jätnud ja rookisime aia taga lund. endiselt ma ei taba ära neid "aita püsti" tricke, aga samas tuleb lapsepõlve tunne peale niimoodi lumehanges naerdes viis minutit järjest, nii et ise ka ei saa lume seest püsti enam, aga on ükskõik, kuigi tavaliselt on juba korraks õue sattudes et külm külm lähme tuppa.











No comments: