Thursday, December 24, 2009

õhtujuhi tellimine

selle aasta jõulupuu meil:





kui surnuaeda läksin, siis sõitis autoga mööda JÕULUVANA. ja lehvitas. pärast naersin viis minutit selle peale.

Ester tuli tõi mulle kingituse ehk siis SÖÖGIkingituse - apelsin, Kelluke, pulgakommid, šoks, sea-piparkook jne. taaskord aminilikult - that what i call a gift. või siis kristjanilikult thats i call a gift. Raunole olid ka Katiga koos teinud nunnu nimelise piparkoogi, hästi armas. ise andsin ka toidukingituse vastu ehk siis Bountyd ja siis veel ühe toidukingituse neile pere peale ja siis veel oma ema poolt kingituse Estrile ehk siis varvassokid ja pulgakommi. ise vihkan varvassokke, aga Ester tuli pärast siia veel telekat vaatama ja juba olid jalas ja ütles, et niii mõnusad. :D









No comments: