Tuesday, December 29, 2009

what a sham is it

see t õ e s t i muutub huvitavaks ja naljakaks tundeks, kui raha pole. et pole juba ammu poes käinud ja lihtsalt oled koos selle 0 krooniga, isegi ei mõtle, mida tahaks, vaid oled teadlik, et ei saa. tekib isegi tunne, et kui raha oleks, kulutaks seda mõistlikult. sõitsin bussis ja lihtsalt muigasin olukorra üle, sest tavaliselt käin ju kogu aeg poest läbi, kasvõi midagi mõttetut ostmas. rahaliselt kulukas pole, aga emotsionaalselt mõjub hästi. et on selline täisväärtusliku ühiskonnaliikme tunne. ja noh süüa ju nagunii vaja osta, miks ma pean seda harva tegema kui saab ka iga päev.

tsiteeriks Amini, kui ta oma isalt raha ootas. see tsitaat, mida ma eelmine kord ei mäletanud, kui tahtsin mäletada:

tell me are u happy today ?
sorry but im
cuz i have just 0.5 $
waiting my father to send me some money sunday
its a cool feeling when u dont have anything

2 comments:

Meeri said...

head sõnad ikka aminilt! :D see its a cool feeling when you dont have anything, seda saaks lausa tsiteerida

Signe said...

ma tegelt üritasingi tsiteerida, aga ilme kontekstita ka jälle ei sobinud :)