Thursday, December 3, 2009

sabžekt

kooli asemel käisime väärtuste konverentsil. "õpilane - väärtuskasvatuse subjekt või objekt?".

kohe alguses saime Sassteri ja tema sõbraga kokku ja läksime istusime konverentsisaalis suvalt kõrvuti, kuigi muidu üldse ei suhtle, pool aastat pole teregi öelnud, hahahahahahahaa.

konverents ise on väga-väga huvitav, samas oli lõpus paar täiesti kohutavalt igavat tundi. lihtsalt liiga nn raske asi oli päeva lõppu pandud, eriti paljud ei suutnud enam kuulata. ja kõige hullem oli see, kui pärast viimast ametlikku osa hakkas paneeldiskussioon õpilastega ehk siis viie erinevatest koolidest õpilase arvamused samade probleemide lahendamisel ja samade probleemide teemal, millest terve päev juba juttu oli. ja enne seda läksid POOLED inimesed lihtsalt minema! ma ise oleks lihtsalt sellepärast ära läinud, et ajaliselt oleks olnud vaja ka mujal olla, aga nii ebaviisakas nüüd ka ei ole, et annaks oma panuse niigi idiootsele käitumisele ÕPETAJATE poolt. kogu asja point ongi ju see, kuidas õpilaste olukorda paranda ja siis nende seisukohad siis üldse ei loe või?????? see jättis küll ääretult halva mulje, kõigil ju ometigi kuhugi kiire polnud.







õhtul oli meil viiiiiiiiiiiimane peotantsutrenn. ainult Kaisaga, sest "Martin kadus vahepeal kuhugi ära", aga kõik tantsud, mida siiani õppinud oleme ja mis me kõik nüüd üle kordasime, said isegi enam-vähem väga hästi selgeks. see oli lahe ja üllatav, kuigi olen kindel, et nädal edasi ja jälle enam ei mäleta.

No comments: