Sunday, December 27, 2009

we're young, but that's OK

vaatasin telekast Alexander Rybaki kontserti Oslo ooperis ja lihtsalt ei usu, mis toimus. selline elamus, et tihti ei saa päris kontserdil kohapeal ka niisugust. aga isegi teleka kaudu on võimalik. hulllll, mis muusika! täiega lihtsalt sümpatiseerib selline temperamentne skandinaavia folk, inimhäälega just. instrumentaallugusid oli tegelikult ka, aga see oli ka vaimustavvvv. kõik need külalisartistid ja. super super. eraldi mainiks ära muidugi taustatantsijad. osaliselt kindlasti motiivid rahvatantsudest ja norra rahvatantse ma ei tunne, aga osaliselt kindlasti omalooming ja lihtsalt ulme! selline hullus, no täpselt ideaalsed taustatantsijad! kui ma oleks laulja, siis valiks ükskõik mis žanris sellise tausta endale. HULL lihtsalt. pole nagu mässamine tüüpilise taustatantsu vastu ega ammugi mingi taotluslikult alternatiivne, vaid lihtsalt selline hullus! nüüd on küll hea tuju täna magama minna. ja teisel jaanuaril on kordus ka.





No comments: